Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diorama ...na GAP nečůrat!

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 15.5.2008 7:54 čt    Předmět: Diorama ...na GAP nečůrat! Citovat

Naposledy upravil bernie dne 28.6.2008 14:07 so, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
komar

PříspěvekZaslal: 15.5.2008 12:53 čt    Předmět: Citovat

Tak to je moč - šavli a psí hromádky už, please, nedělej Twisted Evil
_i když je mi jasné, že by to pro tebe byla maličkost a ještě k tomu by to i páchlo
Very Happy
Respekt,poklona.tleskač,slintač...
nevím co je lepší - dlažba,zeď, okno s PU pěnou, povrchovka....mazeček Exclamation
V.E.N.A.

PříspěvekZaslal: 15.5.2008 13:24 čt    Předmět: Citovat

Já bych řekl že nejhezčí ta omítka ehm, moč na omítce. Very Happy
Supermuf

PříspěvekZaslal: 16.5.2008 7:58 pá    Předmět: Citovat

Mnnnoooo .... eeehhhhmmm .... je to hezké. Ale to je tak vše, co se k tomu dá napsat.

Promiň mi bernie upřímnost, ale Tvoje příspěvky jsou leckdy, jak tajemný hrad v Karpatech a vypovídací schopnost mizivá. K čemu mě ( a myslím, že nejen mě ) je fotografie skvěle zpracovaného dílka, když nevím nic dalšího ?

Mám za to, že spoustu čtenářů by zajímaly další informace. Např. proč zrovna zvolené téma, aspoň zhruba prac. postup ..... atd. Ne všichni sem chodí pravidelně a nemají nastudované celé fórum Wink

To samé nadpis. Jsem na pochybách, že čtenářů, kteří vědí co je to GAP, bude většina.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.5.2008 8:25 pá    Předmět: Citovat

Mnoo.....dobrááá tedy.

Fotografie, kterou jsem sem dal, je součástí většího rozpracovaného projektu. V tuto chvíli nepovažuji za důležité ukázat více. Je to jen ochutnávka z připravovaného dioramatu. Postup stavby samozřejmě dokumentuji a po ukončení stavby budu připraven reagovat na dotazy typu:

...a jak jsi dělal.....

BTW - celý projekt bych rád prezentoval na stránkách MODELÁŘe, takže z pochopitelných důvodů budu střídmý v prezentaci, aby vydavatel měl jistou exkluzivitu snímků Wink

Sorry, život je takovej a jinej nebude. Modří vědí a ostatní mohou řict jen "pěkné".

Snad jen tolik, že celý model je zatím postaven bez jediné chlopně ze strojní lepenky 1mm nebo kartonu 180g a doplněn o laserovánky vlastní produkce na papíře síly 300g
Administrátor

PříspěvekZaslal: 16.5.2008 10:12 pá    Předmět: Citovat

Bernieho kreace berme jako přírodní úkazy. To prostě kráčíš a najednou: JÚÚÚ, CO TO JÉÉÉ???

Bernie, Pavel "praguemodels" a další už prostě dávno překročili Rubikon s chlopňovánkami a tvoří nápadité výrobky z kartonu, laseru, papírové hmoty apod. - dostávají se k MODELAŘINĚ, u které je materiál a technologie sekundární položkou - důležitý je výsledek, který je vyloženě pro radost z díla.

Co je důležité pro nás, udivené diváky: Je to inspirativní a plné nápadů, takže komu časem přestávají stačit krabičky z ABC, má kde čerpat.
Mrzout

PříspěvekZaslal: 16.5.2008 11:08 pá    Předmět: Citovat

Standa F. napsal:

Co je důležité pro nás, udivené diváky: Je to inspirativní a plné nápadů, takže komu časem přestávají stačit krabičky z ABC, má kde čerpat.

Kdyby nic jiného, Stando, tak tento výrok tě řadí mezi uznávané myslitele a filozofy v oboru psychologie Exclamation

Kde by byly takové pomůcky jako : křída,tuny temperek, tekoucí rzi a špína na modelech, pokusy o postavičky,laserovánky všemožných plechů a já nevím co všechno ještě.......a ty tiché řeči v podsvětí " já bych se pokusil přebarvit model..... Ty jsi se zbláznil, ani to nevyslovuj, nebo tě Paperpolice ztrestá!!!! Promiň, co to plácám...."

Bernie prostě umí člověka řádně nas...t a inspirovat.A pokud to někomu zatím nejde moc dobře, tak bude mít možnost v důchodu vyprávět vnoučatům " Jo, tenkrát za éry slavné GAPovky jsem to taky ZKUSIL....! "

Patlu zdar a pokusům zvlášť Twisted Evil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
praguemodels

PříspěvekZaslal: 16.5.2008 17:15 pá    Předmět: Citovat

Jako vzdy .... zkratka jako od Bernieho....Smile

Myslim ze mnohdy neni potreba mnoha slov a vetnych spojeni, protoze staci vypovidajici schopnosti dila.... ja nevim jak vam ale me to staci. Nez bych cetl romany kouknu na obrazek a vidim....

a je stesti ze nevim nic dalsiho protoze prozatim jsem unesen tim co vidim a staci mi to....bohate.

Myslim ze to neni ani tak o zrucnosti ani tak o matrialech ale pouze o jednom - BERNIE PROSTE UMI CUMET NA SVET!

a to je to Smile
had

PříspěvekZaslal: 16.5.2008 22:25 pá    Předmět: Citovat

zavidim Smile...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stop_r

PříspěvekZaslal: 18.5.2008 10:42 ne    Předmět: Citovat

ako raz bolo napísane o Monetovi.. Smile on má len zrak.. ale sakra aký zrak.. Very Happy

Človek je hodný slova umelec keď ho začnú vykrádať, napodobňovať a kopírovať.
toudi_sk

PříspěvekZaslal: 18.5.2008 12:50 ne    Předmět: Citovat

dufam, ze ten Modelar zozeniem Shocked parada
B@F

PříspěvekZaslal: 18.5.2008 15:20 ne    Předmět: Citovat

Nebýt těch několika geometrický příliš dokonalých vrypů na rohu budovy a poněkud nerealistického tvaru onoho mokrého fleku (i když to se asi liší autor od autora Smile ), byl bych ochotný přísahat, že to je fotka ze skutečného nádraží...
Standa F.
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.5.2008 15:32 ne    Předmět: Citovat

Přesně! Rovněž jsem uvažoval, že autor má problém s prostatou - v takovém věku! Cool

Pointa: Ano, je to fotka skutečné budovy na okraji Brna, viď, Oto? Very Happy
bernie
Administrátor

PříspěvekZaslal: 18.5.2008 16:03 ne    Předmět: Citovat

....snažím se vycházet z reálných předloh. Tentokrát my padly na mušku Šlapanice u Brna

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: