Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

USS SULACO by SKODA/ Jan Rükr / 1:320
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jimam

PříspěvekZaslal: 30.1.2012 19:41 po    Předmět: Citovat

Tak jsem taky stavěl sulaco,a právě jsem byl u části 8 a došli mi barvy v tiskárně,tak jsem si koupil dnes nové a po prvním tisku jsem zjistil že mám uplně jiný odstín modré!!! (kupoval jsem originál cartridge) tudíž celou první část lodi můžu hodit do koše a začít znovu Sad Sad měl jsem takovou radost jak se to zvětšuje a vše pasuje do sebe a teď to můžu akorát rošlapat! to fakt potěší. AŤ ŽIJE FIRMA CANON!!!!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomys
Moderátor

PříspěvekZaslal: 31.1.2012 18:48 út    Předmět: Citovat

Stěžuj si na novém DFku. Al ejinak tento model je blbost tisknout doma. Ale jinak buď v klidu, ani v profi Copy centru pokaždé barvu netrefí. takže hodně z nás to má pokaždý trochu jinak. prosto tisknu víc celků najednou, aby se to ztratilo.
jimam

PříspěvekZaslal: 31.1.2012 20:10 út    Předmět: Citovat

Tomys napsal:
Stěžuj si na novém DFku. Al ejinak tento model je blbost tisknout doma. Ale jinak buď v klidu, ani v profi Copy centru pokaždé barvu netrefí. takže hodně z nás to má pokaždý trochu jinak. prosto tisknu víc celků najednou, aby se to ztratilo.

Jo jo dík za radu,asi to taky tak budu dělat,protože ten rozdíl byl fakt hodně velkej Sad
Jo člověk se učí celej život Idea
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strana 19 z 19

Přejdi na: