Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Mercedes Benz 500K

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
talien

PříspěvekZaslal: 30.1.2012 16:37 po    Předmět: Mercedes Benz 500K Citovat

Mezi slepováním vlastního modelu hradu jsem si pro relaxaci stáhl ze stránky Canon Creative Park papírový model Mercedesu. Je to vlastně můj vůbec první experiment s modelem auta. Vždycky jsem spíš tíhl k budovám. Ale tenhle model mě docela potěšil a při jeho slepování jen žasnu jakých tvarů může papírový model relativně snadno dosáhnout.
Zatím nejsem nejzručnější, takže nejde o žádnou ukázkovou kvalitu co se samotného lepení týká. Ale pokusil jsem se aspoň vyměnit přední sklo papírové (plné) za průhledný plast (práce s vteřinovým lepidlem mi bohužel zatím moc nejde, takže i tam jsou ještě velké rezervy) a taky jsem zkusil udělat přípravu na otáčecí kola místo pevně nalepených - uvisíme, jak to dopadne. Zatím je hotová karoserie až na drobné detaily.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bedatruhlar

PříspěvekZaslal: 30.1.2012 18:21 po    Předmět: Citovat

nahlédni do obecné diskuse
odloženo:SA-6 KUB ANGRAF
hotovo : e 514 a mnoho dalších
-------------------------------------------------------
"Bijte je pražákéééé, hanba Sparta!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: