Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jurkovičův hudební pavilon Luhačovice / mára / 1:87

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mára

PříspěvekZaslal: 13.1.2012 19:04 pá    Předmět: Jurkovičův hudební pavilon Luhačovice / mára / 1:87 Citovat

Aby Ottovce nebylo smutno, tak vám představuji další luhačovickou stavbu - Hudební pavilon od architekta Dušana Jurkoviče (projektoval též Maměnku na Pustevnách, kterou možná máte postavenou z ábíčkovského modelu R. Vyškovského).

Na modelu budou provedeny ještě drobné úpravy. Střecha dostane žebírka, aby nebyla tak náchylná na promáčknutí a její brčálová barva dostane zjemnění.
Tatra Jamal SRT, McLaren M23
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vítek

PříspěvekZaslal: 15.1.2012 11:43 ne    Předmět: Citovat

Včera jsem měl možnost vidět na vlastní oči jak tento model, tak Ottovku ze sousedního vlákna.
Jsou to parádní a milé kousky.
Od Marka dobrá práce.

Edit. Neviděl jsem je jen já, ale i další kolegové, kteří se podílí na přípravě Luhačovického papíru. V Luhačovicích by l včera "kontrolní den". Confused
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: