Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Tatra 138 NT 4x4+ Orlican N12CH / PMHT / 1:32- HOTOVO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pipiroha

PříspěvekZaslal: 5.12.2011 15:59 po    Předmět: Citovat

Máš to pěkné a taky se přimlouvám za návěs-třeba i jiný... Cool Twisted Evil

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martin1807

PříspěvekZaslal: 7.1.2012 17:52 so    Předmět: Citovat

Zdárek kolegovia.Smile Tak som sa rozhodol že dokončím aj náves...Aj keď nebol najlahsi tak mam tu vysledok.. Pravdupovediac v niektorých omentoch som mal chuť náves spáliť..Najvacsi problem bol skonstruovať hlavnu "bednu" navesu...Spočiatku sa mi nedarilo.. neskor ked už to vyzeralo ako tak k svetu tak pri lepeni strechy mi nesadli celkom dbre 2 vrchne rohy pri celach... Ked som sa z mieril aj s tým tak vteda ma to uplne naštvalo ked som model položil na strechu na podlozku a neuvedomil si že sa mi tam skotúľal stetec s sivou farbou.. Crying or Very sad Preto ten flak na streche ale robiť s tým radsej nebudem nič iba by som to zhoršil... Ďalej čo sa týka podvozku... tiež mi uplne nesasadli stredne priečky.. miesto pre prilepenie napravy bolo posunute cca o cm..( jedno bolo spravne) Ale chuť k lepeniu bola tak ani to ma neodradilo a mám tu vysledok... Keby som to mal zhodnotiť tak toto nieje model podla mojho gusta... Nesedel mi stýl lepenia ale už je to za mnou.. Ešte som tiež nelepil diely na bokoch ( prelisy) pretože mal som informácie že ai to nieje presné tak som to radšej ani neskusil... Nevadí... Celkovo som s modelom ako tak spokojný aj keď mohlo to byť lepšie... Tak a tu už nejaké fotky:

Na podvozku je tiež nedotiahnutá retuš ale už s tým nič nenarobím.. Najmä pri ráme mi to nešlo...
Tak a tu už celá súprava... Na Tatru som dorobil držiak zdvihnutej kapoty a uvažujem, že tkapotu prilepim napevno dvihnutú...( aj tak sklopená dobre nedosadá)

Martin1807
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LC 736

PříspěvekZaslal: 7.1.2012 18:02 so    Předmět: Citovat

Tvoje pokroky sú užasné,naozaj je to super postavené,tých pár chybičiek sa stratí v celkovom efekte. Ináč naozaj tie bočné prelisy na návese nepasujú,ja som si ich nakreslil nové,ked som staval túto súpravu.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: