Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pancéřový vlak Ilya Muromets / bestpapermodels.com / 1/87

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Železnice / Railways
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rybak

PříspěvekZaslal: 6.1.2012 22:28 pá    Předmět: Pancéřový vlak Ilya Muromets / bestpapermodels.com / 1/87 Citovat

Kvůli delší pomlce v lepení jsem měl chuť slepit něco velkého a hlavně rychle. Volba padla na obrněný vlak. Model po slepení měří 105 cm, takže žádný drobeček.

Model je možné objednat na této stránce:
http://www.bestpapermodels.com/tistenemodely/tistene-modely/papirovy-model-1-87-h0-pancerovy-vlak-ilya-muromets.html

Celá souprava je vytištěna na laserové tiskárně, tudíž se leskne, což ale v konečném výsledku nepůsobí rušivě. Model se staví jednoduše, neobsahuje žádné chyby, jen je potřeba někdy více přemýšlet jak patřičný díl složit.
Na modelu jsem neprovedl žádné úpravy, pouze jsem do každého vagonu zalepil hřebík, aby ztěžkl a nesfoukl ho průvan.

Těším se až Bestr vydají německý obrněný vlak.
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Železnice / Railways Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: