Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Rotunda sv. Martina / O.Hejl / 1:150

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aki

PříspěvekZaslal: 30.11.2011 13:39 st    Předmět: Rotunda sv. Martina / O.Hejl / 1:150 Citovat

pohodová oddechovka... slepený to už mám delší dobu, jen jsem k tomu teď dobastlil kousek terénu a prdnul to na podložku... pokusil jsem se udělat křížek podle reálu, mohlo to dopadnout i líp, ale asi i hůř Smile snad jediná záludnost spočívá v napasování vstupního portálu do zdi, což se mi povedlo správně až na druhej pokus Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...

Naposledy upravil Aki dne 17.12.2011 11:39 so, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
jagersky

PříspěvekZaslal: 30.11.2011 14:52 st    Předmět: Rotunda sv. Martina Citovat

Aki, mám jednu otázku - kde zháňaš korálky na vežičky? Ja som šmejdil po internete, ale korálky s rozmerom, ktorý O.Hejl zvyčajne udáva pri svojich modeloch (priemer 3-5 mm) som za boha nemohol nikde nájsť. Všade len velké, alebo šišatý rozmer, tak som to nakoniec vzdal a párkrát som už improvizoval (dokonca som použil aj čierne korenie, ale to má tú nevýhodu, že sa nedá napichnúť, lebo sa hneď rozpadne Smile
Díky. Inak máš to pekne zlepené Smile)

Maroš
Aki

PříspěvekZaslal: 30.11.2011 15:07 st    Předmět: Citovat

pár různých korálků jsem zkdysi koupil na nějakým jarmarku, ale nakonec jsem je stejně nikdy nepoužil... ty kuličky jsou z moduritu. jsem si jeden večer sednul k televizi, hňácal, uďouvábal malý kousíčky a žmoulal z nich různě velký kuličky... pak jsem to dal uvařit a mám teď na 30 kostelíků vystaráno, jen si vždycky vybrat ty správný velikosti Smile
co mě trochu mrzí je, že jsou sice kulatý, ale i maličká kapička vteřiňáku z toho udělá v tomhle měřítku tak trochu šišku... ale naštěstí je to vidět spíš na makro fotce, než v reálu...
jináč křížky nedělám podle vzoru ve šmikajdě, kde jsou často dost zjednodušený, ale snažím se je spáchat podle originálu... postahuju fotky z netu, nebo si udělám výlet a vyfotím si to sám, když nic nenajdu Smile

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
peetee

PříspěvekZaslal: 30.11.2011 19:59 st    Předmět: Citovat

Skvělá práce!!! Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honza Jezl

PříspěvekZaslal: 2.1.2012 11:58 po    Předmět: Citovat

Velmi milá stavbička, jednoduchá ale precizní podložka tomu hodně přidává
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Architektura / Architecture Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: