Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Husky MK III US-ARMY / Losllanos1 / 1:25
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aki

PříspěvekZaslal: 27.12.2011 11:06 út    Předmět: Citovat

týjo, tohle mi úplně uniklo, parádní kousek Shocked jenom ta obtížnost 5 z 10 mi přijde poněkud podstřelená Very Happy

některý ženský jsou strašně dětinský... nedávno mi jedna vlezla do koupelny a potopila všechny moje lodičky...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
dali33

PříspěvekZaslal: 27.12.2011 23:01 út    Předmět: Citovat

Chci se jen zeptat jak to vypadá s tou Tatrou 10X10?
Je v plánu její vydání? Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Losllanos1

PříspěvekZaslal: 29.12.2011 11:28 čt    Předmět: Citovat

To Admin

Prosim o vymazanie poslednych troch prispevkov absolutbe netusim co to je alebo co za blba to tam dal

To Aki

Obtiaznost podstrelena nie je nakolko je to model bez interieru a motora a nie je na nom nic komplikovane ale je samozrejme ze zlepenie si vyzaduje presnost a rozvahu .

To dali33

Tatra 815-7 10x10 Lvsr zatial nebude ale pripravuje sa 4x4 monentalne z nadstavbou valnik ale este chyba niekolko veci na ktore sa stale zhanaju podklady co v pripade tatry nie je take jednoduche a bohuzial nemam pristup k urcitym podkladom
Ak by si nahodou mal daj vediet ze mas pristup do servisu tary alebo podobne zalezitosti a mozes nafotit akekolvek suciastky vozidla .

Dobra nalada nevyriesi vsetky problemy ale naserie tolko ludi ze sa oplati si ju udrzat
Rozpracovane: TATRA 815-7 4X4 Valnik + Cisterna
Dokoncene : LIEBHERR LTM 1040-2,1 - Husky MK III
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Velká dopravní technika / Heavy vehicles, trucks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: