Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ferrari 312 PB / 1/24 / YMJR / free

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EARWIG

PříspěvekZaslal: 15.12.2011 12:35 čt    Předmět: Ferrari 312 PB / 1/24 / YMJR / free Citovat

Dlouho sleduji zdejší forum a je zde opravdu mnoho zajímavých modelů a velmi nadaných modelářů.

Nakonec jsem dostal odvahu prezentovat zde postup stavby svého modelu.

Jedná se o free model od YMJR, Ferrari 312 PB, tedy sportovní prototyp z roku 1971.
Volba padla na tento model také proto, že jsem jej nikde v tomto foru nenašel a také proto, že si myslím, že je to velká škoda opomíjet model takové závodní klasky jako Ferrari 312 PB je.

Model jsem vytiskl na 120g papír na laserové tiskárně. V průběhu stavby se chystám na řadu změn a úprav, ale nečekejte, že se z toho zrodí model na výstavy. Nejsem tak šikovný a ani nemám záměr pouštět se do zmenšené kopie originálu.

Zatím jsem provedl úpravy v oblasti přední nápravy a v kokpitu. Zde pak jsem hlavně zúžil sedačku pilota, přepracoval boční vedení sedadel a upravil jejich texturu tak aby naznačil látkový potah.

No, a jak vše ve finále dopadne? Nevím.....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: