Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Poznáte si svůj model zde? Kde k tomu asi přišly? ...

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mi-Ro1

PříspěvekZaslal: 3.12.2011 21:19 so    Předmět: Poznáte si svůj model zde? Kde k tomu asi přišly? ... Citovat

Zdravím, toto téma se se zrovna moc nehodí, ale může se zde také novinka objevit.

Dostal jsem od kamaráda tento odkaz na svůj model zadarmo stahovaný na čínských stránkách za skoro 6 Dolarů.

http://www.aliexpress.com/product-fm/343757567--Alice-papermodel-Big-excavator-model-engineering-equipment-models-truck-models-car-models-wholesalers.html

A pak jsem si prošel celkový výpis modelů a divil se, co tam vše vidím, ABC, Ripper, a bůhví co ještě tam je za firmy a vydavatelství. A kolik mdelů je zadara z toho jinak (např. modely Yamah jsou stopro ze stránek Yamaha, kde jsou zadara.)

Jsem zvědavý, co se stím bude dělat ... Sad .
Věřím, že se vše napravý ve prospěch firem a vydavatelství.

S pozdravem Michal
vítek

PříspěvekZaslal: 3.12.2011 22:43 so    Předmět: Citovat

S ohledem na to, že domoci se svých práv nemohou v dané oblasti nadnárodní společnosti s týmy právníků, tak nepředpokládám žádný výsledek. Bohužel.

Osobně by mně zajímala kvalita tisku. Apriory bych je nepodceňoval. Z těch končin nejde jen "brak".
Jen na okraj je tam 666 modelů. A pro česko drahé poštovné. Do Německa nebo Polska s delší dobou dodání za necelé 3 dolary. Exclamation
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: