Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Diorama - Vyzbrojování 1938 / Jirka Zelenka / 1:120 - HOTOVO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JoskaM

PříspěvekZaslal: 18.4.2011 20:04 po    Předmět: Citovat

S těmi stromy jsi to pochopil. Když jsem se bavil s tím klučinou ve Slavonicích, tak se odstraňovalo vše, co mohlo poskytnout i jen malý ukryt, účinnost těchhle bunkrů byla udržet si nepřítele ve určité vzdálenosti. Moc blízko znemožňovalo palbu atd. Nic méně nápad i provedení je dobré. Ta vysoká tráva je taková na hraně, koukal jsem na to na Chodově. Je to modelové, nic méně, je to model a je na něj krásný pohled.
Kovář

PříspěvekZaslal: 19.4.2011 12:40 út    Předmět: Citovat

Jako celek je to fajn, při bližším pohledu je ale třeba lépe zpracovávat detaily.
Jinak dobrý. Jen houšť a větší kapky. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tom59herder

PříspěvekZaslal: 19.11.2011 20:30 so    Předmět: Citovat

Dnes jsem to viděl naživo v Neratovicích, prostě paráda. Very Happy Doufám, že jsi se dočkal oběda. Wink
Standa

PříspěvekZaslal: 20.11.2011 1:12 ne    Předmět: Citovat

Model pěknej, klobouk dolů, ovšem z hlediska bunkrologického se mi zdá jako by byl tento typ bunkru zasazen do nesprávného terénu. Tedy bych spíš čekal oboustranný objekt a ne jednostranný. Ale práce fakt krásná.
ml407

PříspěvekZaslal: 21.11.2011 11:49 po    Předmět: Citovat

Oběda jsem se dočkal - čekal jsem hodinu a půl a na výstavu přiběhl těsně před vyhlášením své kategorie... Rolling Eyes

Na dioramku je několik chybek a nepřesností technického rázu. Asi tou nejvážnější je umístění lesíku... Protože se jedná o pevnůstku v druhém sledu obrany, není užití typu B až tak neobvyklé. Ale samozřejmě typů tohoto lehkého opevnění by se tady dalo použít několik.

Jirka Z. (ml407).
Dle matematických zákonů platí nepřímá úměrnost - čím větší je měřítko, tím méně místa ve vitríně zbyde. A jak řekl klasik: "může se Vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete dělat..."
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: