Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Dezény pro VDT. Seznam

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 22.2.2008 18:51 pá    Předmět: Dezény pro VDT. Seznam Citovat

V tomto seznamu bude každý produkt označen katalogovým číslem hned na začátku popisu daného dezénu. Podle tohoto kat.č. si jej budete moci objednat přes mou osobu formou SZ nebo e-mailu. Cena všech dezénů na VDT je 15,-Kč na jedno kolo u modelů v měřítku 1:32. U jiných měřítek a jiných rozměrů na zakázku se cena odvíjí podle nákladů na výrobu.

Modely v Měřítku 1:25

BUMAR - Labedy DUT - 0502 vydavatelství Modelik

ZIS 5 - PMZ 2 vydavatelství PMHT

Modely v Měřítku 1:32

Civilní VDT

Tatra 141 vydavatelství PMHT

Tatra 148 typ I. vydavatelství PMHT

Tatra 148 typ II. vydavatelství PMHT

Tatra 813 6 x 6 vydavatelství Ripper Works

Tatra 813 8 x 8
vydavatelství PMHT

Tatra 815 MIX (domíchávač) vydavatelství PK Grafika

Dezény tzv. BALONY použitelné na modely T815 AV30 vyprošťovák, T815 AV14, T815 6 x 6 CAS 32 apod. od vydavatelství PMHT

Dezén dvojmontáže na T815 AV30 vydavatelství PMHT po úpravách rozměru je tento dezén použitelný i na model Scania od PMHT

MB Unimog U5000 CAS24 vydavatelství ModelEx

PV3S vydavatelství PK Grafika

Na zakázku vymyšlený dezén použitelný na valníkový přívěs PV 24.18 k Liazu 18.33PB/HR vydavatelství Ripper Works

Na zakázku vymyšlený dezén k modelu LIAZ 18.33PB/HR vydavatelství Ripper Works použitelný i na model LIAZ TBV 18.40/DD

Dvojmontáž k podvalníku P32 a P50 vydavatelství Ripper Works po odřezání střední milimetrové dělící drážky lze samotné díly použít na jednoduchá kola pro rezervy.
Pro lepší lepení kol přidána kolečka ze strojní lepenky o tl.1mm. Kolečka jsou odladěna pro použití s originál díly z vystřihovánky. Cena kompletu vyřezaných bočnic 70,-Kč. V ceně nejsou zahrnuty dezény.

CASE-988P bagřík od vydavatelství ModelEx

Tatra T815 NT 200N51 vydavtelství PK Grafika dezén DUNLOP

Sada pneu na T-Jamal vydavatelství ModelEx celá sada 165,-Kč

Tatra 815 4 x 4 CAS K27 vydavatelství PMHT

Tatra T 815 ER45 16.230 4x4.1/55T vydavatelství Ripper Works NOVINKA

K tomuto modelu je k dispozici i další laserem vypálený doplněk. Jedná se o síta, která jsou umístěná na korbě modelu. Cena celého aršíku je 55,-Kč. Aršík je na barevném papíře, který se svým odstínem hodně blíží barevnému odstínu tisku modelu, to aby nebylo potřeba tyto díly nijak přebarvovat. Dále je zde lehounkým vypálením jen do povrchu papíru naznačen tvar vyřeání a také i místo ohybu dílů.

Naposledy upravil TEO dne 1.6.2011 8:40 st, celkově upraveno 15 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 15.12.2009 18:07 út    Předmět: Citovat

Jak jsem předeslal, práce na dezénu pro model Tatry 815 8 x 8 VT jsem dokončil.

Vyšel mi z toho tento výsledek. Na vyřezaném dezénku jsou vidět na krajních figurách čárky. To jsou vypálené drážky pro lepší ohyb těchto figur přes hranu zhotoveného kola. Při lepení dezénku jsem ty drážky nasměroval ke kolu, aby v konečném vzhledu nebyly vidět. Také je patrné, že mi sem tam vylezlo lepidlo, to ale nevadí, nakonec jsem kolo nabarvil barvou agama M36 barva pneumatik, a zhruba po deseti minutách ještě lehce zaleštil, aby nebylo kolo zas tak moc matné.

Cena takto vyrobeného dezénku bude 20,-Kč.
TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 18.5.2010 9:53 út    Předmět: Citovat

Trošku jsem si udělal pořádek v dezénkách na velkou dopravní techniku. Dal jsem to všechno dohromady a vyšli mi z toho 4 archy formátu B4. K náhledu Vám zde dám pouze 3. Doufám, že to bude pro Vás přehledné a srozumitelné.

TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 20.8.2010 14:50 pá    Předmět: Citovat

Dostal jsem svolení odprezentovat novinku v dezénech.

Je to doplněk pro nejnovější model od Ripper Works, kterým je Tatra T 815 ER45 16.230 4x4.1/55T . Dezének je složen z hlavního běhounu, který se lepí přímo na již zhotovené kolo a bočních figur. Cena takto složeného dezénku bude 20,-Kč na jedno kolo.

TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 24.10.2010 18:23 ne    Předmět: Citovat

Do seznamu jsem přidal další laserešm vypálený produkt. Jsou to síta k modelu Tatry T 815 ER45 16.230 4x4.1/55T od Ripper Works. Cena celého aršíku je 55,-Kč.

TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 30.5.2011 21:14 po    Předmět: Citovat

Do seznamu přidávám kolečka k modelu Transporta P-50 vyřezaná ze strojní lepenky o tloušťce 1mm. Cena tohoto kompletu činí 70,-Kč.

TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 9.6.2011 10:46 čt    Předmět: Citovat

K modelu válce Stavostroj VV100 vznikl laserem vypálený doplněk. Jedná se o masku motorové části modelu. Cena tohoto doplňku není nikterak závratná, činí pouhých 10,-Kč.

TEO
Moderátor

PříspěvekZaslal: 5.11.2011 22:04 so    Předmět: Citovat

Pro nejnovější model Tatry 815 AV-15 od vydavatele Ripper Worsk byly navrženy dezény vcelku podobné balonům používaných na modely hasičských tatrovek 815 od PMHT. Jen je zde rozdíl v rozměrech použitého běhounu dezénu. Takže kdo bude mít zájem o obutí modelu do laserem vypáleného dezénku, musí ale do své objednávky udat že je to na model od RW.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: