Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

BSG - Battlestar Pegasus \ FREE

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mt Terror

PříspěvekZaslal: 11.11.2008 18:01 út    Předmět: BSG - Battlestar Pegasus \ FREE Citovat

Dobry den, tak jsem se rozhodl postavit Battlestar Pegasus, ktery jde stahnout zde.
Zatim ho mam vytisten na 160g papir pro laserovy tisk a tisknuto multifunkcni inkoustovou tiskarnou Epson DX4450, u epsonu se mi prave ze zda ten inkoust odolny i proti vode a podle jejich reklamnich materialu by mel by byt pigment v jakesi pryskyrici (teda aspon podle prekladu).

Je toho 18 stran:

Doufam ze se s tim nebudu flakat a brzy bude pribyvat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
modelar

PříspěvekZaslal: 11.11.2008 19:05 út    Předmět: Citovat

O, pegasus. Tenhle battlestar je moje srdeční záležitost. Kdybych měl laserovou tiskárnu, tak bych si ho taky vytiskl. Doufám, že se stavba podaří.

http://pencin.myminicity.com/

Pracuji na Mikromodelech 1:250
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mt Terror

PříspěvekZaslal: 29.1.2009 18:58 čt    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně dokopal k focení mého dosavadního postupu, jde mi to nejak pomalu, foceno opět mobilem, nekteré díly už jsou zretušovány a zbytek na to jěště čeká.

Začal jsem motorovou sekcí:

Poté následovaly pylony se spodní středovou částí, ve které jsou zatím založeny jen na sucho:

Vrchní středová část s plastickzmy výstupky, ktere jsou složeny slepením bez chlopní:

Pak jsem slepil distanc mezi vrchnímy a spodnímy hangary + levý vrchní hangár, který ještě musím douzavřít:

Následovaly střední části přídě, lepené z vetší části bez chlopní:

Vrchní a spodní části přídě:

Zatím jen 2 motory z 8, každej má rozmístění chlopní jinak, takže se musej uzavírat snad pokaždý jiným postupem:

A nyní pohled na všechny zkompletovaný díly přiložený k sobě:

Už zbýva slepit jen 3 hangáry, 6 motorů a pak už jen pár drobnosti na trup, oretušovat a slepit k sobě.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miraji

PříspěvekZaslal: 5.9.2011 17:47 po    Předmět: stránka z který si to stáhl Citovat

hele nemáš náhodou ten staženej soubor s tím pegasusem protože to z tej stránky nejde stáhnout
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Sci-fi, fantasy a ostatní papírové modely / Sci-fi, fantasy and other paper models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: