Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Red Bull RB5/ Free, Tomi/ 1:24/ M. Webber

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aleš

PříspěvekZaslal: 7.8.2011 15:32 ne    Předmět: Red Bull RB5/ Free, Tomi/ 1:24/ M. Webber Citovat

zdravím všechny Smile
po jordanu jsem si chtěl slípnout něco novějšího. tak jsem sáhl po tomto nádherném kousku od Tomiho. Snad slepit půjde i bez návodné kresby a návodu Very Happy nastahoval jsem si dost fotek, tak podle nich to snad zvládnu Smile

na fotkách je doutník silně vrtulovitý, ale je to tím, že nemá ještě zespodu nic přilepeno, žádnou podlahu, ani spodek čumáku Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marlboro

PříspěvekZaslal: 7.8.2011 18:36 ne    Předmět: Citovat

Přeju hodně štěstí ke zdárnému dolepení tohoto modelu a poprosil bych o co nejvíce fotek, aby ostatní co model budou lepit měli kde podívat co kam patří. Byl bych jeden z nich co by tvou stavbu bral jako předlohu.
makr

PříspěvekZaslal: 12.8.2011 21:12 pá    Předmět: RB Citovat

A já pravděpodobně budu druhej Laughing nebo třetí.... Laughing
Aleš

PříspěvekZaslal: 12.8.2011 21:23 pá    Předmět: Citovat

stavba jde strašně pomalu. model je náročný, protože je jednak bez návodné kresby, která by usnadnila práci, a také je model konstrukčně řešen z mnoha menších dílů, takže se hlavní trup neustále kroutí a je problém dodržet geometrii. část pro uchycení zadního křídla budu předělávat už potřetí Sad

fotky dodám až zítra večer, jelikož jedu za pár hodin pryč Smile ale pomohl jsem si při lepením výrobou 3 žeber z kartonu v oblasti napojení špice vozu, za kokpitem a za převodovkou. dále jsem vyřezal dno monokoku podle tvarování na podlaze. lepilo se to trošku líp, tak uvidím, jestli se mi to podaří dotáhnout do zdárného konce Smile
Marlboro

PříspěvekZaslal: 12.8.2011 21:27 pá    Předmět: Citovat

Aleši držím palce a hlavu vzhuru těmi žebry se snaž pomoct ja i u toho Sauberu co dělám si tak pomáhám.
Aleš

PříspěvekZaslal: 17.8.2011 20:18 st    Předmět: Citovat

sice se zpožděním, ale přidávám slíbené fotky Smile na fotkách jsou barvy víc do modra, trošku to zkresluje. žebra mám už zalepená podlahovými díly, ale tak snad půjde něco vidět Smile

Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika - sport & F1 / Racing cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: