Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

6 mini diorámat / 1:87

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jezek

PříspěvekZaslal: 19.7.2011 16:46 út    Předmět: 6 mini diorámat / 1:87 Citovat

Zduř...Smile

Při návštěvě Památníku 2. světové války v Hrabyni, jsem tam zakoupil papírovou vystřihovánku (autor: Ing. Robert Navrátil) 6 modelů vojenské techniky v měřítku 1:87, pro mého malého synovce, že mu aspoň cosi slepím Smile.

No včera se mi nejak nechtělo pracovat na rozdělaném modelu CV-6 Enterprise http://www.papirovemodelarstvi.cz/forum/viewtopic.php?t=9653
tak jsem se vrhnul na jeden z modýlků....
Pustil jsem se do modelu vozidla Hetzer....no retuš jsem neřešil říkal jsem si kdoví jakou to bude mít u synovce životnost Smile

No jaksi v průběhu lepení mě napadlo dát každy model na nějakou podložku (stojan)....a pak mě napadlo že by bylo dobré do nějaké krajinky nebo dioramata.... no nakonec to dopadlo takle....

No ta že jsem tomu věnoval jen jeden večer to mohlo dopadnout hůř....no ni Smile
Tak jak se mi zas nebude chtít lepit Enterprise....tak zkusím vytvořit další modýlek....
Honza S.

PříspěvekZaslal: 19.7.2011 17:15 út    Předmět: Citovat

Ahoj,

v celku to máš pěkné Smile ale ta dřevěná zeď ze sirek je taková sterilní. Možná by to chtělo přejet tmavší hnědou a poté třeba suchým štětcem tmavsí šedou.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: