Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Porsche 944 S2 / Free - Postav si své Porsche

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vijaczek

PříspěvekZaslal: 25.6.2011 13:12 so    Předmět: Porsche 944 S2 / Free - Postav si své Porsche Citovat

Začnu tím jak sem se dostal k tomuhle nápadu. Před dvěma lety jsem se zamiloval do modelů Porsche 924 a 944. Zatím ještě nejsem šťastným majitelem tohoto vozu a mě před nedávnem napadlo, že se vrátím do dětských let a udělám si pokladničku, do které si budu odkládat přebytečné tisíce a třeba si z toho někdy toto autíčko pořídím Smile A když padla otázka jaká pokladnička na porsche? Odpověď byla jasná. Porsche přece!

Nenašel jsem ale žádný oficiálně vydaný model Porsche 944 a tak jediný byl free model volně vygooglovatelný. Řekl sem si, že proč to nezkusit a popřípadě potom doladit ku obrazu svému nějakým tuningem..Pustil jsem se do toho a Porschák už stojí na kolách ale moc se mi to nelíbilo a tak mě dnes napadlo že se obrátím na vás a trochu vás zkusím zasvětit do tohoto projektu Smile

Proto dole pod příspěvkem přikládám 3 barevné verze modelu a vyhlašuji soutěž s názvem "Postav si své Porsche." Je mezi vámi několik desítek, ne-li stovek skvělých autíčkářu a jestli se do toho někdo pustí tak jsem velice zvědav jak se s tím vypořádáte a jak bude vypadat finání verze vašeho Porsche 944. Já osobně jsem totiž spíše na domečky a do tohodle sem se pustil opravdu jen tak pro zábavu Smile

Příkládám fotky svého prozatimního výtvoru a prosím o schovívavost Very Happy ti kteří to zkusí zjistí, že model je opravdu odfláknutý a nejde slepit tak lehce jak se zdá Very Happy no a když přidám svoje autíčkářské dovednosti tak výsledek je takovýto.

Předloha:

Chystám se na: dodělání 3D kol, něco se sklama, retuše všech hran, oprava předního nárazníku..a dál se uvidí.

Pro zájemce 3 barevné varianty ZDE:http://imageshack.us/g/96/papermickys944turbo.jpg/
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: