Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

B-24 J Liberator / GPM / 1:33 / Paralelka
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Letecká a kosmická technika / Aircraft, space ships
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TOm.a.s.h.

PříspěvekZaslal: 19.4.2011 20:07 út    Předmět: Citovat

Utichlo, ale mrtví nejsme... Wink Jsem na výcviku na Grabštejně a domů to mám přes půl republiky, ale přes Velikonoce bych mohl něco přihodit.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TOm.a.s.h.

PříspěvekZaslal: 31.5.2011 19:25 út    Předmět: Citovat

No jak jste zaznamenali, tak na Velikonoce příspěvek žádný. Času pořád málo a válčím s ním jak se dá. Tenhle víkend jsem nicméně něco spatlal. Fotky dodávám až dnes a předem se omlouvám, že mé chybové hlášení bude postrádat potřebné přesné označení chybových dílů. Na vyžádání do 14 dnů dodám (do 14 proto, že to je nejbližší datum kdy se dostanu k návodovce).

Arrow Zhotoveny směrovky. Chyby na každé tři. Dvě z nich spadají na dva díly které v přední části svým spojením v hranu tvoří stříšku (nebo taky část zařezávající se do vzduchu). Umlaťte mě, ale líp to popsat neumím... Rolling Eyes Confused Chyby se týkají jejich nedostatečné délky. Dohromady chybí asi půl centimetru (plus mínus). Třetí chyba se týká jejich kostry z kartonu. Vřele doporučuji omezit jina naprosto nezbytné minum (cca 4 díly). Snáz se to skládá a odpadá likvidace nervů. První jsem dělal poctivě a taky je řádně domršená. Druhou jsem naopak ostrouhal o co šlo a voila - hotovo za 10min...

Zmíněné směrovky. Na té vzdálenější je v její spodní části docela hezky vidět nedostatečná délka dílu. Bude odstraněno za pomoci náhradních dilů.

Arrow Jako další část jsem si vzal na paškál zbytek křídel ( po nich se snad vrhnem na motory). Zatím hotovo jenom jedno. Překvapivě bez problému. Krapet trpělivosti vyžaduje jenom modelování koncovky.

Omlouvám se za fotky, ale při téhle velikosti to nejde rozumně nafotit - musel bych si postavit ateliér. Snad můj bílý stůl nahradí alespoň trochu nějaké pozadí. Embarassed

Odpracována další cca 1h. Dohromady tudíž cca 24h.
Azaret

PříspěvekZaslal: 31.5.2011 22:18 út    Předmět: Citovat

TOm.a.s.h. napsal:

Arrow Zhotoveny směrovky. Chyby na každé tři. Dvě z nich spadají na dva díly které v přední části svým spojením v hranu tvoří stříšku (nebo taky část zařezávající se do vzduchu). Umlaťte mě, ale líp to popsat neumím...

U kridel se to jmenuje nabezna hrana, tak myslim ze u serovek by to mela byt taky nabezka. To jen tak pro doplneni. Smile jinak peres se s tim velice dobre zatim JA uz bych to asi rozslapal Smile
TOm.a.s.h.

PříspěvekZaslal: 1.6.2011 10:04 st    Předmět: Citovat

Dík. Náběžná hrana mě fakt neťukla Wink
Knedlík

PříspěvekZaslal: 19.6.2011 10:44 ne    Předmět: Citovat

Ahoj, mám tento letoun od Fly modelu a také bych do něj chtěl střihnout,
ale když se koukám kolik chyb je v GPM tak nevím, nevím.
Fly bude asi ještě o trochu horší.
Ať se daří.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Letecká a kosmická technika / Aircraft, space ships Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Přejdi na: