Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Galerie - Howkey

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Galerie postavených modelů / Galleries of finished models
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Howkey

PříspěvekZaslal: 12.6.2011 22:56 ne    Předmět: Galerie - Howkey Citovat

Většina začíná svými nejkrásnějšími kousky, no to nemůže být můj případ protože žádné krásné zatím nemám ani zdaleka. Začal jsem někdy v 8 letech a tak většina spíš byla do formy "hraní si s autíčky". Prakticky všechny jsou z ABC. Následně byla dlouhá pauza a dnes po cca 14 letech jsem se vráil, mírně očistil staré kousky a pokusil je narovnat tak, aby aspoň trošku vypadali.
Až na vysoké škole, kde jsem se dostal k architektonickým hnotovým modelům jsem zase objevil nadšení pokračovat.

Zde jsou fotky tedy původních staveb z období 8-12 let (10 let válející se na poličce):

Zde jsou moje poslední 3 modely z té doby

Bell AH 1-G "Cobra" /ABC / 1:64

Závodní bugina / ABC / 1:15

UNC 151 / ABC / 1:32

Pár příkladů co mě přineslo zpátky:
(Architektonické modely)

Waves in Vejle / Vlastní / 1:200

Projekt bytového domu / Vlastní / 1:100

Zpátky k papírovému modelářství začlo prvním modelem na kterém jsem si chtěl vyzkoušet, jak moc si pamatuju.
Kontejner 20'' / RipperWorks / 1:32

Dalším pokračováním by měl být Sd.Kfz.173 Jagdpanther (1:35), jedná se o první zakoupený model mimo ABC. Obtížnost 3 znamená pro mě další možnost vyzkoušení si co mi nejde a dovybavení "nářadíčka".

Chápu že většina mé práce se nedá ani zdaleka srovnávat, ale snažím se vždy něco nového naučit a tak dosud nepříliš používané retušování a přidávání vlastních dílků je pro mě výzvou s kterou budu muset jako začátečník bojovat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Galerie postavených modelů / Galleries of finished models Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: