Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Das Boot! - HOTOVO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martin14785

PříspěvekZaslal: 29.5.2011 10:39 ne    Předmět: Citovat

mám na autora otázku, nebyl tenhle model na modelářské výstavě v Kladně??? já jen že mi to docela hodně připomíná toto:

By martin14785 at 2011-05-29

jinak musím říci že to je opravdu povedené.. a obdivuji tu vodu, a ohledně jí mám i otázku.. z čeho je vyrobena??
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Listy

PříspěvekZaslal: 30.5.2011 19:46 po    Předmět: Citovat

Ta podobnost není vůbec náhodná, milý Watsone ... Very Happy Jasně, že je to ono, jako ( naturalizovaný ) kladeňák si tuhle akci nikdy nenechám ujít!
Co se týče vody, zjednodušeně řečeno jde jen o nabarvený alobal, ale pokud chceš znát celou, nikterak jednoduchou anabázi vzniku, viz toto vlákno tak asi o 1 - 2 strany nazpět Cool
martin14785

PříspěvekZaslal: 30.5.2011 21:21 po    Předmět: Citovat

já jakožto 14tiletý kladeňák od narození si už asi druhým rokem dodávám odvahu tam něco ze své tvorvy donést, ale zatím sem ještě nesebral dost odvahy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Listy

PříspěvekZaslal: 30.5.2011 22:07 po    Předmět: Citovat

To ji klidně seber, ( už jsem to tu někde psal ) vždyť to není soutěž, spíš přátelské setkání podobně postižených jedinců. Navíc, pokud se potřebuješ dozvědět něco nového, jak jsem vypozoroval - většina modelářů je přímo nažhavená podělit se o své rady a postupy. Řečeno s Járou Cimrmanem: "Oni nemají potřebu něco kritizovat, oni se potřebují vykecat Razz "
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Diorámata a miniboxové krajiny / Diorama Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

Přejdi na: