Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

M5A1 Halftrack /WAK/ 1:25 / dokončeno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
czbrasi

PříspěvekZaslal: 31.7.2010 21:52 so    Předmět: Citovat

Ahoj, je to možný, podložka při focení nebyla rovná (byla to totiž krmící židlička, kterou mi žena narvala do pracovny).

Pušky by se měly podobat British Enfield .303
Brzdic
Moderátor

PříspěvekZaslal: 1.8.2010 9:44 ne    Předmět: Citovat

Pěkná čistá práce. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dejv

PříspěvekZaslal: 1.8.2010 20:26 ne    Předmět: Citovat

Jak je u Tebe standartem parádní čistostavba, fotky a reportáž, gratulace a dík za inspiraci Wink . Jediné co mě praštilo do očí je ten bílý provaz držící bedýnky nad předními skly, možná ho nahradit obarveným provázkem z čajovýho pytlíku mě napadlo...ať se daří, těším se na další stavbu Wink .
Kovář

PříspěvekZaslal: 1.8.2010 20:51 ne    Předmět: Citovat

Krásná čistá práce, gratuluju k dokončení.
Škoda těch popsaných chyb co nasekal vydavatel, které zbytečně ztěžují práci na tomto modelu. Ale s tím se bohužel nedá nic dělat.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štefíno

PříspěvekZaslal: 1.8.2010 22:29 ne    Předmět: Citovat

Gratulace! Parádní kousek.
Listy

PříspěvekZaslal: 2.8.2010 7:54 po    Předmět: Citovat

Tak co říct ... no prostě paráda Exclamation Shocked Very Happy
Konečný model je absolutně špičkový, být vydavatelem, hned bych ho převzal na své stránky, ten jejich "mustrový" působí dost odpudivě Confused Co ale oceňuju nejvíc, to je ten tvůj bodovací systém ( i když přiznávám, že já bych byl asi krytičtější - 6 z 10 je ještě dobrý ) Vlastně bych ti měl poděkovat. Model taky vlastním a taky jsem jej začal stavět ( dokončen blok motoru, potvrzuji nesmyslné číslování ), ale po té, co jsem narazil na tvé vlákno, jsem jej s klidným svědomím přeřadil do šuplíku " odložené, nedosta(vitel)věné". Měl být prvním kusem v rozsáhlé sbírce druhoválečných američanů, ale asi z toho sejde.K rozčilování a vztekání mám každý den tisíc jiných příležitostí Exclamation
Na druhou stranu tvá práce je důkazem, že šikovný modelář dokáže i z takto zmršeného základu postavit skutečný šperk ( jak říkal Liška v Pupendu:" ... jenže kolik nás takovejch je, pane Mára ..." Cool )
czbrasi

PříspěvekZaslal: 2.8.2010 9:37 po    Předmět: Citovat

Ahoj a díky. Škoda že ho nechceš dokončit, třeba by ti to vyšlo lépe. Víc hlav víc ví a bylo by s čím porovnávat.

Taky je to první kousek,ale kdy přibudou další je ve hvězdách.

Ještě jsem zapomněl servat 0,5b za chybějící kus pásu. Sice to na výsledku modelu nic nezmění, ale musíte mít záložní kopii.
JoskaM

PříspěvekZaslal: 2.8.2010 14:37 po    Předmět: Citovat

Jojo, přidávám se ke gratulantům minulý týden jsem si na tebe vzpoměl, když s touhle mrškou lítali po silnici ve filmu "Most u Remagenu".
stockholmik1

PříspěvekZaslal: 22.5.2011 19:59 ne    Předmět: Citovat

ahoj móc pěkný half, chtěl jsem se zeptat, jak si model doplňoval detaily kde by se dala sehnat vysílačka a pušky? díky Honza
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
czbrasi

PříspěvekZaslal: 23.5.2011 8:33 po    Předmět: Citovat

Ahoj, vysílačka je z Shermana od Halinského, pušky jsou z vystřihovánky doplněné o hlavně z injekčních jehel. Nášlapné miny jsou vlastní výroby a krabice taková všehochuť co zbylo.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Pásová technika / Tracked vehicles, tanks Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

Přejdi na: