Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

CAS 30-S3R Tatra 815-7 4x4/PMHT/1:53

Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pipiroha

PříspěvekZaslal: 22.3.2011 15:33 út    Předmět: CAS 30-S3R Tatra 815-7 4x4/PMHT/1:53 Citovat

Tak tu máme nový model od PMHT-Tatrovku 815-7 4x4 S3R CAS 30
Model podle mě vypadá podařeně... Very Happy
info tady: http://pmht.net/PM-005.html

Předloha:

Model:

Trochu jsem experimentoval ale nakonec jsem na to jak se sem dají dát ty obrázky přímo došel Wink Laughing Very Happy .

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina

Naposledy upravil pipiroha dne 23.3.2011 15:52 st, celkově upraveno 10 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 22.3.2011 15:37 út    Předmět: Citovat

To je ale pěkně divná potvora Shocked
Tak si obrázek půjčíme přímo od zdroje.

Nojo, mezera v názvu souboru... Rolling Eyes
pipiroha

PříspěvekZaslal: 22.3.2011 15:43 út    Předmět: Citovat

Díky Vojto zachránils mě před znemožněním před všema Very Happy ...
Nevíte někdo jak se mažou galerky na papirove-modely.cz Question -asi musím napsat adminovi že? Rolling Eyes

Hotovo: VV 100, Zetor 7745, Citroen Jumpy 3x
Ve stavbě: The Brilliant Spider, Březina
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radim - PMHT

PříspěvekZaslal: 22.3.2011 18:04 út    Předmět: Citovat

Díky za info, odkazy a obrázky lze použít, je zbytečné je přeukládat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
František

PříspěvekZaslal: 31.3.2011 12:21 čt    Předmět: Citovat

Model je krásný, ale zajímavé že ve Hřensku o ničem nikdo neví. Nebylo by slušné se někdy zeptat zda můžete vydat takový model s jejich logy? Pořád se tady řeší autorská práva a snad platí pro všechny. Kluci z Hřenska by určitě svolení dali, ale myslím že slušnost je se zeptat. Já jsem pro Frantu Sochora nakonec od nich svolení dostal a čekají jen na jeho návštěvu. Dokonce jsme se domluvil o možném finanční výpomoci při tisku 1:100.

Když jsme dělali modely pro HSZ Děčín a Policii ČR Děčín, tak jsem se také ptaly a se svolením nebyl problém.

Vzít fotky i když svoje, dát dohromady model (dá to zabrat vím). Ale pak komerčně vydat, to je už asi moc. Ve Hřensku to nějak neřeší, ale rádi by o tom alespoň věděli. Model se jim moc líbí.

Sorry za reakci
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Radim - PMHT

PříspěvekZaslal: 2.4.2011 8:58 so    Předmět: Citovat

Jde o výrobek Tatry a THT, od kterých máme povolení od začátku našeho vydávání. Chyba je, že jsem se nezeptal přímo v Hřensku, jestli mohu použít jejich znak, ale po zkušenostech s ostatními obcemi, které nad tím mávnou rukou a jsou spíše rády, že se jejich znak někde propaguje, jsem se tím nezabýval a sám to i František napsal, samozřejmě opožděně zažádám o povolení. Znak SDH tam není a povolení HZS už máme taky od prvního modelu.

Autorská práva ctím a vždy žádám o povolení, včetně značek ČKD, Scania, atd. .., budu to muset začít psát na stavebnice, od koho všeho mám povolení, abych se vyvaroval dalších diskusí.

Vlákno zkráceno a upraveno po vyjasnění situace s povoleními.
Pozn.: Psát na stavebnici, třeba někde do tiráže či k návodu, poznámku typu "Vydáno s laskavým svolením ... toho a toho subjektu" rozhodně není na škodu.

Standa F. / mod.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jarek

PříspěvekZaslal: 7.4.2011 15:47 čt    Předmět: tatra815-7 Citovat

Nechci zbytečně rozdmýchávat již asi ukončenou debatu. Ale mělo by být měřeno všem stejným metrem... Ne jen někomu....Tím se nechci někoho zastávat . Ale ruku na srdce ,kdo má všechna povolení na vše co vydal??? Jeden z vydavatelů mi sz tvrdil,že ho to vlastně ani moc nezajímá a ,že tvoření pap. modelů je vlastně umění a tam se to prý snad bere jinak..
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 7.4.2011 15:52 čt    Předmět: Citovat

Tak nerozdmýchávej, když nechceš, a pokud nechceš psát konkrétně, tak nepiš.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Novinky na trhu / New models in the market Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: