Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Škoda Felicia Color Line / M.Rozínek a M.Tolar (já) / 1:100

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martin Happy

PříspěvekZaslal: 18.3.2011 12:34 pá    Předmět: Škoda Felicia Color Line / M.Rozínek a M.Tolar (já) / 1:100 Citovat

Po CASce sem chtěl nějakou rychlovku, tak sem stříhl osobáka a sice zmenšeninu svého skutečného auta. Model dělal Michal Rozínek a já jsem k němu (jako k většině jeho modelů) dodělával modelový podvozek

"Bez charakteru a slušného chování se nelišíme od opic, proto to vypadá, jak to vypadá"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Lukáš

PříspěvekZaslal: 18.3.2011 20:44 pá    Předmět: Citovat

Roztomilá věcička. Co se mi ale nelíbí, tak ty rozjeté hrany kolem předního skla.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Happy

PříspěvekZaslal: 18.3.2011 21:28 pá    Předmět: Citovat

Jo, Inu po dvou letech nečinnosti se do toho zase pouštim. Ale i tak to vypadá lépe než před těmi 2 lety

"Bez charakteru a slušného chování se nelišíme od opic, proto to vypadá, jak to vypadá"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> Malá dopravní technika / Small vehicles, cars Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: