Obsah fóra Papírové modelářství CZ Obsah fóra Papírové modelářství CZ
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

ABC - přehled vystřihovánek?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
shaula

PříspěvekZaslal: 18.4.2010 22:31 ne    Předmět: ABC - přehled vystřihovánek? Citovat

Zdravím, zajímalo by mě, jestli někde existuje seznam nebo přehled všech vystřihovánek z ABC - mám na mysli např. nějakou tabulku s přehledem podle ročníků a čísel, že např. v ročníku 38 čísle 22 vyšla vystřihovánka třeba traktoru (to asi neyšla, uvádím jen jako příklad Very Happy ).
Sháním několik vystřihovánek a vůbec nemám tušení, ve kterých číslech vyšly (abych si ho třeba dokoupila někde v bazaru).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojta Č.
Moderátor

PříspěvekZaslal: 19.4.2010 9:59 po    Předmět: Citovat

Takový seznam existuje, nebo aspoň existoval, protože teď jsem se ho za použití mírného vyhledávacího násilí nedopátral. Stopy směřují ke Standovi F., známému to místnímu sběrateli starého papíru. Nevím, jestli nebyl po nějaké nepřesnosti ztracen nebo jenom odešel do datového nebe...
Mahdy

PříspěvekZaslal: 19.4.2010 19:01 po    Předmět: Citovat

Existuje, existuje.....
Už jsem ho tu několika lidem posílal. Jsou tam ABC do ročníku 48, taky zvláštní déčka ABC, ABC speciály, Albatrosky, Betexa, Erkotyp, Megadraphic atd. atd. ...... až po Zenit.
Taky nevím, kdo je jeho autorem a jak přesný je. Našel jsme ho před lety někde na netu.
Takže mám a kdo chce tomu ho pošlu.
Zájemci na SZ.
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 23.4.2010 21:25 pá    Předmět: Citovat

A tady je jedna online databáze. Teď už je to tam trochu mrtvý, ale starých modelů je tam snad dost.
http://cpmdb.gemsite.cz
Lubas

PříspěvekZaslal: 3.6.2010 18:14 čt    Předmět: Seznam vystřihovánek z abc Citovat

V posledních ročnících abc v posledních číslech byly na posledních stránkách seznamy, co všechno včetně vysřihovánek v tom kterém čísle daného ročníku bylo.
Jeden kolega mi poslal další podobný seznam, tuším od ročníku 16. Pokusím se ho v počítači najít a nějak přeposlat.

Naposledy upravil Lubas dne 6.6.2010 9:32 ne, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas

PříspěvekZaslal: 4.6.2010 21:49 pá    Předmět: Citovat

Pokud by se povedlo ten seznámek někde vydolovat, můžu také poprosit o přeposlání na mail? Děkuji.
www.minimodel.cz - Papírové modely 1:100 ke stažení zdarma
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
velda

PříspěvekZaslal: 16.8.2010 11:33 po    Předmět: SEZNAM MODELŮ ABC Citovat

Zdravím všechny - takže seznámek v základní verzi tj. pouze papírové modely najdete na mých www TADY ( ve spodní části načtené stránky) vychází na pokračování a v současnosti tu najdete modely z ABC ročníků 6-40. Mimochodem i další informace na této stránce určitě určitě stojí za prohlédnutí - recenze, kurz lepení, zajímavosti, modely ke stažení atd... Tak klidně nakoukněte. Velda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
hopi
Anonymní

PříspěvekZaslal: 16.8.2010 14:17 po    Předmět: Citovat

Tohle je asi ten seznam vystřihovánek o kterém píše Mahdy. http://uloz.to/5588155/seznam-vystrihovanek-abc.xls
Ale je pár let starý, nevíte jestli je něco aktuálnějšího? Případně kdo je jeho autorem.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Papírové modelářství CZ -> ABC Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: